Причини болю внизу живота, що віддають у поперек у жінок

 

Існують наступні найбільш часті причини болю внизу живота, що віддають у поперек у жінок:

Ниркова коліка при сечокам’яній хворобі. При закупорці каменем просвіту сечовивідних шляхів виникають виражені хворобливі відчуття в області попереку, а також внизу живота по ходу сечоводу. Біль настільки сильний, що хворий кидається по кімнаті намагаючись знизити її вираженість.

Апендицит. При цьому захворюванні спостерігається гострий інфекційно-запальний процес в апендиксі, який викликає у жінки виражений хворобливий синдром. Чому болить живіт з правого боку? Спочатку біль локалізується в епігастрії і пупка, потім спускається в праву клубову область. Хворобливі відчуття в залежності від локалізації червоподібного відростка у людини можуть віддавати в область попереку і в ногу.

Альгодисменорея. Характеризується розвитком у жінки виражених болів внизу живота і в попереку за кілька днів до місячних. Сильний біль може спровокувати появу нудоти, блювоти, запаморочення, слабкість.

Позаматкова вагітність. Розвиток ембріона поза порожниною матки приводить до розвитку у жінки виражених болів з одного боку низу живота. Хворобливі відчуття можуть віддавати в поперек, плече, лопатку, пряму кишку.

 

 

Апоплексія яєчника. Характеризується настанням крововиливу в яєчник внаслідок, наприклад, розриву зрілого фолікула, функціональної кісти. Як правило, це спостерігається в середині менструального циклу. У жінки при цьому виникає різкий гострий біль внизу живота з однієї зі сторін (праворуч або ліворуч), що віддає в область попереку і пряму кишку.

Сігмоідіт. Внаслідок гострого запального процесу в сигмовидної кишці у людини розвиваються такі симптоми як хворобливі відчуття в лівій клубовій області, що віддають у поперек і праву ногу. Також у жінки спостерігається порушення стільця, виражена слабкість і підвищення температури тіла.

Цистит. При цьому захворюванні спостерігається ураження слизової оболонки сечового міхура. У жінки при цьому з’являються болі внизу живота і попереку, хворобливе і часте сечовипускання, підвищення температури тіла, загальна слабкість.

Сальпінгоофорит. Характеризується запальним ураженням маткових труб і яєчників. При гострій формі захворювання жінку турбують виражені хворобливі відчуття внизу живота і попереку. Внаслідок запального процесу спостерігається підвищення температури тіла, загальне нездужання і слабкість, головний біль.

11.06.2016
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки, в середньому: 5 з 5)