Робота, телевізор і смартфони позбавляють людей сну

 

У працюючих на межі можливостей менше шансів на якісний сон.

За даними дослідження страхової медичної каси DAK-Gesundheit, 78% німців мають проблеми зі сном: мало або погано сплять, чи не висипаються і т.п. Не знаючи про серйозну шкоду здоров’ю в зв’язку з нестачею сну, люди вкрай рідко звертаються за допомогою до лікарів.

Серйозну проблему представляє безсоння, при якому на тлі нестачі сну накопичується денна втома, людина тривалий час не висипається. У федеральній землі Шлезвіг-Гольштейн від безсоння страждає 8,3% працівників. Особливо до недуги схильні люди старше 35 років: серед них ця частка з 2010 р збільшилася на третину. Якщо сім років тому серед них добре висипалися 54%, то сьогодні – менше чверті (23%).

За даними експертів, причинами нестачі сну в Німеччині є надмірне навантаження на роботі, переробки, поспіх, перенапруження через працю на високий результат. Працюючі на межі своїх можливостей, люди збільшують для себе ризик безсоння втричі. Крім того, люди самі крадуть у себе час для сну, проводячи вечори перед телевізором, за ноутбуком або смартфоном.

 

 

19.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)