З’явилася клініка для Facebook-залежних

 

Звучить абсурдно, проте, тих, хто не може прожити і дня без соціальних мереж, стає все більше. Підтвердження тому – відкриття в Алжирі першої приватної клініки, в якій лікують фейсбук – залежність. Це третя за рахунком подібна клініка в світі. Ми можемо тільки припустити, що їх кількість буде збільшуватися. До речі, такі клініки вже є в Китаї і Південній Кореї.

Уже відомо, що в новій клініці в Африці будуть працювати фахівці, які раніше допомагали наркоманам і алкоголікам позбутися їх залежностей. Медики навіть розробили програму для боротьби із залежністю від соціальних мереж. Для них залишається найважливішим одне – змусити пацієнта переключитися з віртуального світу на світ реальний.

Фахівці порівнюють соцмережі з сильним наркотиком. До такого висновку прийшли вчені з Норвегії, які провели експерименти над 20-ма добровольцями. Учасникам необхідно було переглянути знімки і відзначити ті, що сподобалися, просто натиснувши кнопку. Якщо фотографія асоціювалася якимось чином з соцмережею, то доброволець починав сильно хвилюватися і його пульс частішав. А ви таке за собою помічали ?! Проведіть експеримент, може і у вас страшна соціальна залежність.

Коли люди постійно переглядають власну сторінку в соціальних мережах, у них з’являється залежність. До такого висновку прийшли дослідники після того, як вивчили вплив Facebook на мозок людини. Коли людина переглядає соціальні мережі, починає підвищуватися активність тих же нейронних центрів, що і при вживанні кокаїну. Дуже шкода, що вже змалку всі сидять в соціальних мережах і це є одним з найпопулярніших, останнім часом, способом спілкування. Через соціальні мережі люди дізнаються, що відбувається в життях їхніх друзів і знайомих, хто і де бував, як проводять час колеги або одногрупники. І це стало вже нормою нашого сучасного життя.

 

 

19.06.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)