Худнути уві сні

 

Відсипаючись на вихідних, можна схуднути, встановили корейські вчені. Про їх проект, в рамках якого був зроблений такий висновок, повідомляється в новій публікації The Daily Mail.

Стати стрункішою за рахунок сну цілком реально, встановили в цей раз дослідники. Вони виявили, що індекс маси тіла (ІМТ) може знижуватися, якщо людина має можливість відіспатися у вихідні дні. «Мова йде про повноцінний сон, а не про звичку дрімати», – підкреслили фахівці.

Вчені спостерігали за 2 000 людей у віці від 19 до 82 років. Вони помітили, що у людей, які у вихідні дні спали довше, ніж в будні, був нижчим ІМТ. Кожна додаткова година повноцінного міцного сну знижувала індекс маси тіла на 0,12, констатували лікарі.

Медики заявили, що нестача сну впливає на гормональний баланс, метаболізм і механізми апетиту: люди з недосипом споживають більше їжі, так як схильні постійно перекушувати через підвищене бажання їсти. У подібних умовах легко запускаються фізіологічні механізми ожиріння, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, застерегли експерти.

Раніше вчені з США приходили до висновку про те, що можливість довше поспати у вихідні дні сприятливо впливає на важливі функції організму і знижує ризик діабету.

 

 

20.06.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)