Визначено три найголовніших фактора для довгого життя

 
Фактори, які є визначальними для тривалості життя, можуть підкорятися нашому власному контролю, – серед них є три найбільш значущих в своєму впливі. Таку заяву зробила авторитетний психіатр із США Джулія Самтон.

Одним з найістотніших для довголіття факторів, за словами Самптон, є збалансоване харчування. Цілий ряд наукових досліджень показує, що продовження життя ефективно сприяє харчування за принципом середземноморської дієти, зазначила психіатр. Даний тип раціону передбачає вживання у великій кількості свіжих овочів, риби, птиці, оливкової і бобової олії, а також цільнозернових продуктів. Дотримання цього принципу дозволяє зберігати гарне здоров’я і у віці 70 років.

Але для довгого і повноцінного життя людям слід не тільки стежити за тим, що вони їдять, заявила експерт. Іншою важливою умовою для підтримки життєвої енергії є фізична активність, причому, безперервна – людина повинна рухатися, ходити, робити якісь фізичні вправи щодня.

Третім чільним для довголіття фактором, яким можна керувати, є стабільний емоційний стан, переконана психіатр. Тому дуже важливо виховувати в собі звички, що дозволяють реагувати на обставини навколишнього життя без шкоди для нервової системи, – це залишає набагато менше шансів зіткнутися з віковими захворюваннями, пов’язаними з згасанням когнітивної діяльності.

 

18.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)