Вчені знайшли причину необдуманих чоловічих вчинків

 
Дослідники висунули теорію, яка пояснює, чому представники сильної статі часто йдуть на поводу у своїх імпульсивних і не найрозумніших бажань. Виявилося, вся справа в гормонах.

Робота фахівців Каліфорнійського технологічного інституту показала, що на поведінку людей, зокрема, чоловіків, безпосередньо впливає гормональний фон. «Якщо у чоловіка високий рівень тестостерону, він може частіше приймати спонтанні рішення і насилу визнає свою неправоту», – визнали вчені.

На користь цього висновку говорять результати тестів, які під наглядом лікарів пройшли 243 чоловіки. Учасники експерименту в довільному порядку отримували дозу гормону або плацебо, після чого приступали до виконання завдань.

За словами вчених, тести вимагали від учасників ретельного осмислення і перевірки, і провалювали їх частіше за інших саме ті, хто отримав високу дозу тестостерону.

Підвищення рівня гормону тестостерону посилює у чоловіків відчуття впевненості в своїх силах на рівні самовпевненості. Це спонукає їх спиратися на перше інтуїтивне відчуття, не перевіряючи правильність такого вибору.

 

20.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)