Темні зуби названі ознакою здоров’я

 
Розвінчаний черговий стоматологічний міф – вчені з Німеччини повідомили, що поняття «здорова посмішка» це зовсім не білосніжний колір зубної емалі. Фахівці наполягають: темний відтінок зубів може свідчити про хороші показники роботи організму.

«Темний колір зубів є однією з ознак відмінного стану ротової порожнини», – цей несподіваний для багатьох вердикт німецьких клініцистів опублікував «ВладТайм». Мотивуючи свій висновок, вчені заявили: ні для кого з людей природа не передбачала сяючо-білого кольору зубів.

За словами експертів, необхідність мати білосніжну усмішку – не що інше, ніж штучно створений самими ж людьми стандарт, який жодним чином не пов’язаний зі здоровою фізіологією і відповідає лише надуманим естетичним ідеалам. Погоджуючись на спеціальні маніпуляції заради того, щоб привести свої зуби в такий стан, який не був задуманий природою і спадковістю, ми надаємо вкрай погану послугу порожнині рота, стверджують вони. З подібними процедурами пов’язаний високий ризик щелепних і тканинних пошкоджень і їх інфікування, розвиток стоматиту, а також змін в бактеріальній флорі, які у подальшому можуть привести до непередбачуваних для організму наслідків.

Вчені підкреслили: колір здорових зубів, як і колір очей, у кожної людини суто індивідуальний, і зубна емаль може мати безліч відтінків жовтого, коричневого, сірого, блакитного і навіть зеленого кольору.

 

17.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)