Протеїнові коктейлі викликають прищі у жінок

 

Фізично активні жінки повинні знати про те, що протеїнові коктейлі з сироватки можуть стати причиною появи прищів. Це пов’язано з тим, що представниці прекрасної статі більш уразливі перед гормональним дисбалансом.

У той час як протеїнові коктейлі допомагають в будівництві м’язів, вони можуть стати причиною спалахів вугрової висипки, і особливо у жінок, як попереджають дерматологи. Вони спостерігають зростання кількості гормональних прищів у представниць прекрасної статі, які відвідують спортзали та регулярно вживають смузі і протеїнові коктейлі з сироватки. Ці коктейлі є молочними продуктами що містять гормони, які викликають виділення шкірного сала, здатного закупорювати пори шкіри. Оскільки жінки більш схильні до вугрової висипки, дослідники припустили наявність зв’язків між коктейлями і спалахами вугрів.

Протеїнові коктейлі зазвичай вживаються після фізичних навантажень для відновлення мікротріщин в м’язах і забезпечення їх зростання. Сироватка є одним з білків коров’ячого молока, який допомагає цим тваринам рости. Екстракт даного білка видобувається з рідини, яка в свою чергу висушується з сиру. Гормон росту під назвою IGF-1 присутній в молочних продуктах і викликає зростання рівня інсуліну, що провокує вироблення шкірного сала, яке закупорює пори і призводить до вугрової висипки.

Одне дослідження показало, що після двомісячного регулярного використання сироваткового коктейлю у жінок частіше відзначалися спалахи вугрової висипки, ніж у чоловіків. На думку дерматологів, протеїнові коктейлі викликають підвищення тестостерону в жіночому організмі, але існують і інші чинники, що сприяють розвитку прищів. Жінкам, які зіткнулися з подібними спалахами вугрів рекомендують відмовитися від використання сироватки в будь-яких продуктах, включаючи коктейлі та лосьйони, до відновлення гормонального балансу в організмі.

08.02.2018
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки, в середньому: 5 з 5)