Новий фактор безпліддя

 

Вчені з Імперського коледжу Лондона провели дослідження, яке допомогло їм виявити незвичайну причину проблеми із зачаттям у сімейних пар. Згідно з даними, виявленими фахівцями, подружжя може зіткнутися з бездетностью через місце свого проживання.

Вивчивши спосіб життя 65 000 чоловік, дослідники встановили: ті подружні пари, які живуть близько до жвавих вулиць, стикаються з фактом ненастання вагітності всупереч очікуванням.

За словами авторів проекту, на зачаття дитини у таких подружжях йде більше часу в порівнянні з тими, хто живе в тихих районах. Різниця в часі може становити від 6 місяців до 1 року.
Поки що фахівці не можуть констатувати, що на фертильність обох статей або на якусь стать окремо може впливати дорожній шум – сказати це з точністю може дозволити тільки окреме дослідження. Але вчені припускають, що таке цілком можливо. Останнім часом знаходиться все більше доказів того, що проживання по сусідству з джерелом шуму негативно впливає на здоров’я людей в самих різних аспектах.

«Дорожній шум може викликати порушення сну, яке, як відомо, знижує шанси на зачаття і у чоловіків, і у жінок. Попередні дослідження показували, що постійний вплив шуму здатний порушувати природний процес овуляції у жінок », – поділилися думкою лікарі.

 

 

27.06.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)