Користувачі соцмереж живуть менше за інших людей

 

Дослідники зі Стенфордського університету, США, дійшли висновку про те, що активні користувачі соцмереж живуть в середньому на 10% менше, ніж інші люди. За словами дослідників, проблеми зі здоров’ям, що виникають із-за постійного занурення в соцмережі, сумарно призводять до більш швидкої смерті.

Аналітики підрахували: в минулому році активний користувач медіаресурсів витрачав на знаходження в них 4 години на добу, середньостатистичний – більше 1 години. За словами фахівців, користувачі соцмереж не тільки витрачають на них багато часу, який вони могли витратити на себе і особисте життя. Заради отримання «лайків» часто відбуваються необдумані вчинки.

Хоча по ідеї соціальні мережі повинні об’єднувати людей і сприяти дружбі, вони «вбивають» відносини людей з іншими і викликають психічні розлади, констатували автори дослідження. Люди не використовують наявні у них ресурси для того, щоб поліпшити своє становище, підвищити освіту або зайнятися спортом. Замість цього вони з головою поринають в соцмережі, позбавляючи себе можливості зміцнити здоров’я і продовжити життя.

Раніше вчені висловлювалися про те, що постійне перебування в соцмережах веде до передчасного старіння. Міміка людини, що сидить в соціальних мережах, весь час змінюється через реагування на різні повідомлення, – в результаті через постійний рух лицьових м’язів з’являються ранні зморшки.

22.01.2018
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки, в середньому: 5 з 5)