Названо найкращі продукти від старіння організму

 
Дотримання певного раціону харчування дозволяє людям не тільки виглядати молодше, але і відчувати себе відповідно, стверджують лікарі. За їх словами, вживання корисних продуктів є серйозною підтримкою для організму, що перешкоджає появі зморшок і виникнення ракових клітин.

Регулярне вживання конкретних продуктів харчування може обернути небажані процеси старіння назад. Цей вердикт вчених опублікував на своїх сторінках гастрономічний журнал Steak Lovers.

Зокрема, таким продуктом, який здатний омолодити організм, вони вважають помідори. До складу цих овочів, за словами медиків, входить лікопен – антиоксидант, який пригнічує дію вільних радикалів, що ушкоджують здорові клітини. «Це дуже важлива причина, по якій томати в обов’язковому порядку повинні бути присутніми у вашому меню», – заявили фахівці.

Іншим потужним засобом в боротьбі з поступовим старінням організму лікарі назвали баклажани. У них, як пояснюють учені, міститься речовина насунін, яка запобігає пошкодженню клітинних мембран, що і дає ефект анти-старіння. Крім того, дослідження показують, що насунін уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера шляхом скорочення числа вільних радикалів, які можуть пошкодити нейрони головного мозку.

Ефективно захищає організм від передчасного старіння і червоний солодкий перець. За словами науковців, в червоному перці міститься особлива велика кількість вітаміну С, що робить його справжнім знаряддям виробництва білих кров’яних тілець, що борються з мікробами і бактеріями. Також його вживання стимулює вироблення колагену, який надає шкірі гладкість і пружність.

Крім того, в список кращих продуктів від старіння організму експерти включили базилік, брюссельську капусту і ожину.

 

13.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)