Методика лікування раку за допомогою сперматозоїдів

 

Група дослідників, що представляють ряд німецьких наукових установ, представила нову методику, що дозволяє ефективно доставляти ліки при деяких видах раку, а також гінекологічних хворобах. Фахівці пропонують використовувати для їх доставки сперматозоїди.

Адресна доставка лікарських препаратів всередині організму, яка була б максимально ефективна і нешкідлива, вважається однією з найбільш складних і одночасно значущих завдань, що стоять на сьогоднішній день перед медиками. На думку фахівців, розроблений ними метод може бути дуже ефективний у разі, якщо мова йде про деякі захворювання жіночої репродуктивної системи, включаючи ендометріоз, запальні хвороби і навіть рак. На думку фахівців, потенційна ефективність їхнього методу обумовлена, в тому числі, тим, що «знаходити дорогу» в репродуктивній системі жінок є функцією сперматозоїдів, закладена самою природою.

 

 

Дослідники вже провели деякі випробування нового методу, в ході яких сперматозоїди і ліки від раку поміщали в мініатюрні залізні циліндри. Надалі дане з’єднання, діаметр якого становив лише п’ять мікрометрів, за допомогою магнітного поля доставлялося до заражених клітин, в які препарат випускався. Як повідомляється, на поточному етапі експерименти проходять успішно.

Однією з ключових завдань, що ставлять перед собою, фахівці вважають зведення до нуля ймовірності, що після виконання заданої функції сперматозоїд стане причиною незапланованої вагітності. Так чи інакше, вчені припускають, що у винайденому ними методу є значний потенціал. Втім, поки наукову роботу, присвячену створюваної технології, не прийняв до публікації жоден науковий журнал, і ознайомитися з нею можна лише на сайті препринтів бібліотеки Корнельського університету.

Нещодавно вчені представили новий тип наночастинок, які, як уже показали експерименти на мишах, можна заповнювати медичними препаратами, щоб доставляти їх всередину ракових пухлин. У майбутньому фахівці планують перевірити, наскільки даний метод потенційно ефективний при лікуванні людей.

 

21.04.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)