Чоловіча потенція залежить від групи крові

 

Чоловіки з групою крові О, також відомою як перша група крові, страждають еректильною дисфункцією в чотири рази рідше, ніж інші. Як уточнює ряд засобів масової інформації з посиланням на італійських вчених, цю максимально «корисну» для потенції групу крові мають приблизно 44 відсотки представників сильної половини людства.
Повідомляється, що в дослідженні, проведеному фахівцями, взяли участь 350 чоловіків. Спостерігаючи за ними протягом тривалого часу, фахівці прийшли до висновку, що у володарів першої групи крові, проблеми з ерекцією з віком з’являлися значно рідше, ніж у інших – в 16 відсотках випадків проти, наприклад, 42 відсотків випадків у другої групи, або групи A. Різниця продовжувала спостерігатися навіть після того, як фахівці взяли до уваги інші фактори, такі як кров’яний тиск і шкідливі звички учасників.

 

 

Варто зазначити, що на підставі даних про 350 людей далеко не завжди можна зробити по-справжньому об’єктивні висновки. Однак фахівці вважають, що виявлена ​​ними чотириразова різниця є досить значущою, щоб її не можна було повністю списати на збіг.

У ЗМІ не згадується, чи були результати нового дослідження опубліковані в якому б то ні було рецензованому науковому виданні.

Згідно з різними проведеним раніше дослідженням, близько 10 відсотків чоловіків на тому чи іншому етапі життя стикаються з еректильною дисфункцією, причому у віці старше 40 років подібні проблеми виникають у кожного третього. Деяким з таких людей допомагають спеціальні препарати, що покращують потенцію, проте на багатьох не діють і вони. Раніше в числі факторів, що впливають на ймовірність появи труднощів такого роду, фахівці називали шкідливі звички, схильність до зайвої ваги і діабету, а також підвищений артеріальний тиск.

 

21.04.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)