Фуцис

 

Дія препарату

Флуконазол (діюча речовина Фуцис) є синтетичною речовиною. Потрапляючи в організм, він заважає клітинам грибків проявляти ферментативну активність. Порушення специфічних сполук в клітинах грибків призводить до пошкодження біосинтезу і загибелі патогенного мікроорганізму.

Прийом активної речовини всередину добре переноситься. Флуконазол починає працювати в кишечнику. Він має високу біологічну доступність і не заважає процесам травлення. Речовина накопичується в плазмі крові, тканинах і біологічних рідинах через півгодини після прийому одноразової дози препарату Фуцис. Активна речовина довгий час залишається в організмі людини. Період часткового виведення дорівнює 30 годинам.

 

 

Препарат не можна застосовувати з деякими лікарськими засобами, щоб не збільшувати навантаження на психіку. Антикоагулянти значно посилюють вплив флуконазолу на організм. Дана активна речовина при змішуванні з препаратами бензодіазепіну, мідазоламу, рифабутину, циклоспорину, фенітоїну підвищує їх концентрацію в плазмі крові.

Жінки, що приймають Фуцис, можуть не турбуватися про додаткові методи контрацепції. Активна речовина не знижує вплив на організм оральних контрацептивів.

Хворі на цукровий діабет при лікуванні препаратом Фуцис повинні бути обережні. У них підвищується ймовірність розвитку гіпоглікемії.

Рифампіцин, що приймається разом з Фуцис, знижує рівень всмоктування активної речовини. Якщо пацієнт не може скасувати цей препарат на час лікування, він зобов’язаний попередити про це лікаря, який повинен підвищити добову дозу для досягнення ефекту від лікування флуконазолом.

Зовнішнє застосування препарату не дозволяє активній речовині у великих кількостях потрапляти в плазму крові. Тому гель з флуконазолом можна застосовувати дітям, матерям, що годують і вагітним жінкам. Його використовують один раз в день, легко втираючи в уражені ділянки, захоплюючи прилеглу здорову шкіру. Якщо форма препарату Фуцис – таблетки, їх не можна приймати цим категоріям людей через слабку токсичність діючої речовини та розвитку побічних ефектів.


 

Фуцис показання до застосування

Активна речовина допомагає позбутися від деяких захворювань, викликаних чутливими до нього мікроорганізмами. Різноманітні ураження організму кандидою альбіканс можна вилікувати за допомогою препаратів, що містять флуконазол. Зазвичай призначають таблетки Фуцис при молочниці, коли діагностують інфекції різної локалізації, що з’явилися через розмноження кандиди альбіканс. Це можуть бути:

 • ураження слизових оболонок;
 • захворювання органів дихання;
 • хронічний кандидоз порожнини рота;
 • виразки ясен через носіння знімних зубних протезів;
 • вагінальний кандидоз;
 • ендемічний мікоз;
 • грибкові ураження в паховій області;
 • розвиток грибка на стопах, нігтях;
 • висівковий лишай.

Інструкція по застосуванню рекомендує таблетки Фуцис від молочниці як профілактичний засіб після лікування антибіотиками.

Препарат в таблетках випускається в різних дозуваннях. У них може бути від 50 до 200 мг активної речовини. Їх призначають для проведення терапії у дорослих людей і дітей, які досягли семирічного віку. Прийом лікарського засобу перорально може відбуватися в будь-який зручний для пацієнта час. Добова доза приймається одноразово.


 

 

Побічні ефекти Фуцис

 

Інструкція по застосуванню перераховує ряд побічних ефектів, при появі яких лікарський засіб може бути скасовано. При прийомі таблеток Фуцис може з’явитися:

 • головний біль;
 • мимовільне тремтіння рук і ніг;
 • судоми;
 • порушення серцевого ритму;
 • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
 • прояв висипу на тілі;
 • осередкове випадання волосся;
 • різні алергічні реакції.

Найчастіше пацієнти відчувають набряклість, свербіж в носовій порожнині і очах, головний біль. Початок лікування може супроводжуватися підвищенням температури тіла. При появі будь-якого симптому слід припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.

Препарат приймають всередину один раз в день в призначеній лікарем дозі. При передозуванні відбувається збільшення токсичної дози, і це може привести до посилення побічних ефектів і появи галюцинацій. Іноді прийом великих доз препарату призводить до виникнення параноїдальної поведінки. При випадковому передозуванні інструкція із застосування Фуцис, рекомендує зробити промивання шлунка і провести лікувальні заходи з урахуванням симптомів.

В період вживання препаратів, призначених для лікування грибкових захворювань, забороняється вживання алкогольних напоїв будь-якої міцності, щоб не збільшувати навантаження на печінку і нирки.

Люди, які пройшли курс лікування цим препаратом, відзначають, що Фуцис добре пригнічує ріст кандиди альбіканс і їм вдалося домогтися ремісії на тривалий період.

Препарат не повинен використовуватися для самолікування, тому що може бути неефективним для тих штамів патологічної мікрофлори, які вразили організм людини.

 

07.05.2017
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки, в середньому: 4.5 з 5)