Жінки перестали голити ноги і пахви

 

Останнім часом в суспільстві було відразу кілька кампаній, які спонукали людей до природного зовнішнього вигляду. У січні 2016 року повідомлялося, що кількість жінок, які через Instagram почали пишатися своїми неголеними ногами і пахвами, стало зростати. Суспільство сьогодні відноситься більш спокійно до таких порушень раніше дуже жорстких канонів жіночої привабливості. Мати природну красу воліють сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки, які вже багато років поспіль зберігають бороди на обличчі. Поняття сексуальності змінюється з кожним поколінням, і це покоління хоче пишатися тим, що йому дала природа.

 

Вперше за багато десятків років жінки почали відмовлятися від використання бритв. На чолі косметологічного тренда волосся на тілі знаходяться знаменитості, які надихають представниць прекрасної статі на природну красу.

Дослідження показують, що 83% дівчат у віці від 16 до 24 років відчуває занадто великий психологічний тиск через необхідність видаляти волосся з тіла. Однак в останні роки продаж бритв стала стрімко скорочуватися, як показує дослідження. Все більша кількість жінок і дівчат відмовляються від гоління ніг і інших зон тіла для того, щоб зберегти природну рослинність, якою вони перестають соромитися. У розділі цього незвичайного косметологічного тренда знаходяться знаменитості, які гордо демонструють власне волосся на тілі.

Якщо в 2014 році 94% представниць прекрасної статі видаляли волосся з тіла в області пахв, то в 2016 році це число впало до 87%. Кількість бажаючих голити ноги також знизилося з 91% до 85%. Коли актриса Джулія Робертс в 1999 році на червоній килимовій доріжці прем’єри фільму “Ноттінг Хілл” продемонструвала волосся в області пахв, то це здавалося неймовірним порушенням модних канонів. Але сьогодні все більше зірок відмовляються голити ноги і пахви. Серед них Майлі Сайрус, Леді Гага, Мадонна і її дочка Лурдес. Леді Гага і Майлі Сайрус зайшли так далеко, що вони гордо демонструють свої неголені пахви, що тільки підвищує градус напруги під час обговорення цієї чутливої ​​теми жіночої гігієни.

 

20.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)