Ожиріння призводить до всихання мозку

Вчені з Кембриджа спрогнозували: «Повні молоді люди з віком матимуть серйозні проблеми з мозковою діяльністю». А ось струнким людям переживати не потрібно. Також дослідники розповіли про білу речовину – тканину, що з’єднує різні ділянки головного мозку і відповідає за обмін цінною інформацією.

Середній вік – це пік розвитку різних хвороб. Що ж робити? Чи можливо зберегти здоров’я? Звичайно, завдання нескладне: постійно бути активним і своєчасно позбавлятися від повноти. Дослідники впевнені: «Багато факторів призводять до стрімкого усихання мозку, але основним є вага». Всі знають, ожиріння призводить до порушень в роботі серця, до розвитку цукрового діабету і досить часто є причиною раку. А недавно вчені дізналися, що зайві кіло можуть причиною старечого недоумства (деменція).

Експериментаторам довелося проаналізувати історії захворювань 500 осіб з різною статурою. Результати ще раз довели: «Гладкі люди мають прогалини з концентрацією, пам’яттю, увагою, які відображаються на повсякденній діяльності, тому що не вистачає білої речовини». Проведений експеримент ще раз показує, наскільки небезпечний зайвий жир. Вам немає ще 50 років? Терміново приводите себе в порядок, тоді ви і в 80 будете тверезо мислити!

17.08.2016
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)