У чоловіків які палять, головний мозок працює не досить ефективно

 

Куріння, як відомо, негативно впливає на здоров’я людини. Дивно, але воно по-різному впливає залежно від статі людини, яка палить. Наприклад, у чоловіків, які палять зазвичай не надто високий інтелект.

Вчені заявляють: тютюн робить чоловіків дурнішими в прямому сенсі слова, в першу чергу, завдаючи шкоди пам’яті (здатності запам’ятовувати нову інформацію) і різним когнітивним функціям. На доказ фахівці наводять дані свого експерименту за участю 7000 добровольців. З них 5000 становили чоловіки. Виявилося, якщо чоловік курив протягом 10 років, то робота його мозку страждала. При цьому негативний ефект не вдавалося зупинити жодними ліками.

А ось фахівці з Медичної школи Університету Массачусетсу вважають, що палять чоловіки завдяки своїй шкідливий ​​звичці дають дітям захист від токсинів. Експерт провели дослідження на мишах. Вчені встановили: дитинчата успадковували від батьків, які піддавалися впливу нікотину, підвищену толерантність до хімічних речовин і здатність до швидкого виведення цих речовин з організму.

Нікотин виявився менш токсичним для потомства гризунів, що піддавалися впливу нікотину. Також у цих тварин був захист від кокаїну. Опір різним токсинам було пов’язано з прискореним метаболізмом в печінці, пов’язаним з підвищенням експресії генів, що відповідають за метаболізм хімічних речовин. За словами дослідників, якщо у людей все так же, виникає ряд припущень. Наприклад, ймовірно, куріння батька знижує ефективність певних ліків для дітей.

 

23.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)