Сучасних дітей чекають проблеми зі здоров’ям

 
Дослідники заявили, що діти, які живуть сьогодні слабші здоров’ям, ніж їхні предки. «До 65 років у цих дітей буде більше проблем зі здоров’ям, ніж у тих, кому зараз 65 років», – цей висновок фахівців опублікував The Daily Mail.
Вчені підняли проблему погіршення стану організму у сучасних дітей, чиє здоров’я, за їхніми словами, є «бомбою уповільненої дії». Даний висновок дослідників базується на результатах опитування викладачів і вихователів з Німеччини, ПАР, Індії, Бразилії та Саудівської Аравії.
В житті дітей останніх поколінь присутні фактори, які в минулому були нетипові і були винятком, а не нормою, – це сидячий спосіб життя, зайва вага, недотримання гігієни. Комплекс цих явищ неминуче позначиться згодом на їх здоров’я, переконані експерти.

Особливо тривожить лікарів поширеність дитячого ожиріння, яке спостерігається в багатьох країнах. Наукові дослідження показують, що у дітей з ожирінням ризик розвитку діабету підвищений в кілька разів. «Необхідно терміново вживати заходів по боротьбі з ожирінням серед дітей», – констатували лікарі.

 

22.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)