Сім корисних продуктів, що замінюють цукор

 

Надмірне вживання солодких продуктів загрожує розвитком ряду недуг, серед яких – ожиріння, діабет, захворювання, пов’язані з порушенням діяльності мозку.

Однак виключити цукор з раціону не завжди просто, так як продукт з часом викликає стійке звикання, і відмова від нього часто супроводжується болісними симптомами абстиненції.

Значно полегшити процес відвикання, згідно з висновком дієтологів, можна, включивши в раціон сім корисних продуктов.Спеціалісти запевняють, що, з’ївши дві столові ложки кокосового масла, ви не тільки задовольните свою потребу в солодкому, але і не будете відчувати почуття голоду протягом приблизно чотирьох годин.

Любителям шкідливої солодкої ​​газованої води дієтологи рекомендують заміну у вигляді чаю з солодкою (володіє природною солодкістю) або ферментованого чайного гриба. Напій на основі цього гриба виходить злегка шипучим і приємним на смак. Головне, переконайтеся, щоб такий чай містив не більше одного грама цукру на 100 мілілітрів.

Серед корисних десертів медики виділяють картоплю, запечену з корицею, високоякісний 85 – 90 відсотковий темний шоколад (не більше двох скибочок за один прийом) і морквяні палички, що представляють собою просто нарізаний соломкою овоч.

І ще один смачний і корисний замінник солодкого – горіхи. Жмені мигдалю (стільки, скільки поміститься в стислому кулаці) в день цілком достатньо.

 

 

19.06.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)