Лікування кондилом народними засобами в домашніх умовах

 

Лікування проявів вірусу папіломи людини народними засобами може бути виконано за допомогою певних рослин з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Видалення кондилом в домашніх умовах потрібно обов’язково погоджувати з лікарем, щоб не допустити можливих ускладнень і побічних ефектів.

 

 

Народні засоби від кондилом

 

 

Лікування кондилом народними засобами передбачає в більшості своїй використання лікарських рослин. Так як позбутися від кондилом за допомогою нетрадиційної медицини непросто, доведеться запастися терпінням перед початком лікування. Найчастіше використовуються такі народні рецепти:

  • Лікування кондилом в домашніх умовах можна провести за допомогою соку звичайного бородавника (інакше його називають великим чистотілом). Для цього потрібно стебло свіжої рослини, його зрізують біля основи, трохи вище коренів, і в місці зрізу з’являються краплі оранжевого кольору. Цей сік треба зібрати, а потім змастити ним кондилому. Після почорніння зрізу треба його відновити – зрізати інший чистотіл. Помаранчевий сік слід мазати на хворе місце 4-5 разів на день, поки захворювання не пройде. Зазвичай вистачає змазування кондиломи соком 10-12 разів.

 

  • Гострі кондиломи у чоловіків і жінок на статевих органах або в прямій кишці можна лікувати ромашкою і звіробоєм. Їх треба змішати в рівних пропорціях і залити отриману суміш окропом. Після цього розчин настоюється протягом 24 годин і фільтрується через марлю. Холодну суміш перед застосуванням підігрівають до 35-37 ° С і роблять пацієнту ванночки тривалістю 20-30 хвилин. Це не тільки допоможе в лікуванні гострих кондилом, а й сприятиме відновленню імунітету.

 

  • Можна з успіхом застосовувати заячу капусту: вона добре справляється з кондиломами. Для цього треба зібрати листя рослини, після цього їх подрібнюють будь-яким способом до отримання дрібних компонентів. Потім проводиться розтирання отриманої суміші до перетворення в кашку. Це засіб треба акуратно накласти на кондилому і зафіксувати клейким пластиром або бинтом. Кашку треба тримати на хворому місці близько 6 годин, а потім змінити новою порцією. Цей народний засіб використовують до повного зникнення кондиломи.

 

  • Горобина часто використовується як лікувальний засіб від різних захворювань. Можна застосувати цю рослину і для видалення кондилом. Для цього знадобляться зрілі ягоди, які зазвичай збирають після початкових заморозків, переважно в останній декаді жовтня. Плоди добре промивають, підсушують для усунення зайвої вологи, а потім подрібнюють до утворення однорідної кашки. Отриманий склад наносять на нарост, фіксують бинтом або клейким пластиром на 5-6 годин, після цього пов’язку змінюють на нову. Процедуру проводять до повного зникнення кондилом.

 

  • Можна вжити чистотіл і малу ряску. Ці рослини треба зібрати влітку, в першу декаду липня. Інгредієнти нарізають якомога дрібніше, а потім сушать в такому місці, куди не потрапляють прямі промені сонця. Якщо це приміщення, то воно повинно дуже добре провітрюватися. Отриману суху суміш кожної рослини беруть у співвідношенні 1 до 1, подрібнюють в ступці і вживають у вигляді присипки на кондиломи, поверх накладають бинт або клейкий пластир, пов’язку потрібно тримати кілька годин. Потім все повторюють, поки захворювання не пройде.

Всі перераховані вище народні засоби легко застосувати в домашніх умовах. Якщо немає можливості самим збирати і сушити зазначені в рецептах рослини, то можна придбати в аптеках вже оброблені відповідним чином суміші.

Народні рецепти використовують після обстеження пацієнта і постановки точного діагнозу.

Головне – точно витримувати всі дозування лікарських рослин, щоб не викликати ускладнення.

 

02.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)