Міфи про підгузки

 

Рідко хто використовує визначення «одноразовий підгузник». Як правило, молоді матусі називають найбільш необхідний для їхнього малюка (а, здебільшого для самої мами) засіб гігієни – памперс. Але, це помилково, так як памперс – це бренд торгової марки Проктер енд Гембл. Памперси вважаються першими одноразовими підгузками, виробленими в в світі.

Молоді батьки дуже часто опиняються в повній розгубленості, коли вперше йдуть в магазин за підгузками. Що купити? Який буде краще? Як в них розібратися? Який саме підгузник не принесе шкоди дитині? Ви будете здивовані, але періодично навколо використання памперсів як таких в родині можуть виникати серйозні конфлікти.


 

Міф від бабусь – ніяких памперсів, тільки пелюшки

Напевно ви стикалися з тим, що бабусі виявляються проти використання памперсів. Нібито я виростила тебе, стираючи постійно пелюшки, і нічого страшного в цьому не було. І у тебе, ось дочка або син, не було ніяких подразнень, натирань і т.д. А ось ви хочете не прати, не прасувати, не змінювати пелюшки, а скористатися шкідливим підгузником. Насправді, час далеко пійшов вперед. Раніше замість світла гасовими лампами користувалися, а речі шили на замовлення, так як все було дефіцитом, тому, міркувати про памперси можна довго. Не варто себе мучити і обтяжувати пелюшками. Купіть в найближчому магазині кілька упаковок памперсів і користуйтеся ними на здоров’я, а бабусь – не слухайте (адже не їм виховувати вашу дитину, а тільки вам).


 

Міф – памперси створюють парниковий ефект у хлопчиків

Ще один міф, який ви можете почути не тільки від улюблених бабусь, але також і від знайомих і деяких некваліфікованих лікарів про те, що памперси нібито створюють парниковий ефект у маленьких хлопчиків. Обґрунтовується ця думка тим, що яєчка маленького чоловіка потребують прохолоду і ось без холоду вони ніяк не можуть. Яєчка раптом можуть перестати функціонувати при підвищеній температурі, а якщо памперси для хлопчиків використовувати постійно, то це гарантовано призведе до безпліддя.
Зауважте, якщо ви почнете більш поглиблено цікавитися інформацією про те, як саме впливають памперси на здоров’я новонародженого хлопчика, то достовірних, науково підтверджених даних ви не знайдете. Незрозуміло, звідки саме пішла така інформація (про безпліддя і шкоду памперсів) і де її першоджерело.

Чи знаєте ви, що сперматогенез починає утворюватися у хлопчиків в 12 років. Тобто, якщо в цьому віці ваш хлопець до сих пір ходитиме в памперсі, то це і може якось вплинути на репродуктивну функцію. Знову ж таки, таких досліджень ніхто не проводив і це виключно припущення.
Тому, можете сміливо надягати на вашого малюка памперс і не переживати про те, що у нього щось трапиться з яєчками. До речі, якщо вже говорити про статистику, то на сьогоднішній день близько 25% страждають на чоловіче безпліддя (причому, росли вони в період пелюшок, а не памперсів). І які висновки можна зробити в такому випадку?


 

Міф – без памперса дитині не обійтися

Це ще один міф, тому що ми всі прекрасно розуміємо, що малюк спокійно може обійтися марлевим памперсом або ж пелюшкою. Але, ось що робити молодій мамі, на якій і так дуже багато турбот – догляд за шкідливість памперсівмалюком, прання, прибирання, приготування їжі, догляд за собою, за молодим татом … як тут все встигнути? Тому, єдине, що можна зробити в цьому випадку – вдатися до використання памперсів.

Якщо в будинку є памперси, це означає мінімум прання і прасування, а також хоча б одну годину вільного часу для молодої мами. Навіть, якщо вам буде хтось говорити, що використовувати памперси – не дуже вигідно, краще пелюшки і чим ти таким зайнята, що не можеш випрати кілька марлевих підгузників, знайте – ця людина або ніколи не стикалася з підгузками або ж у нього немає дітей .


 

Рекомендації до використання памперса

Якщо ваш малюк народився в літній час, а точніше, в спеку і в кімнаті – вище 24 градусів, то використовувати памперс категорично не рекомендується, так як це може спровокувати виникнення попрілостей під памперсом, різного роду подразнень, висипу. В такому випадку, вдень нехай ваш малюк буде без памперса, а ось на ніч – сміливо його надягайте.
У міру того, як ваш малюк буде дорослішати, памперс можна надягати все рідше і рідше.
Не надягайте на дитину памперс, якщо у нього висока температура. Чому? Тому що памперс покриває приблизно 30-40% шкіри, а це перешкоджає нормальному теплообміну і швидкому одужанню малюка.


 

Більше інформації про шкоду памперсів для хлопчиків

Міфу про те, що памперси згубно впливають на утворення сперми у чоловіків, а також, що ці засоби гігієни провокують безпліддя, необхідно приділити трохи більше уваги. Адже, не всі мами і бабусі заспокояться, якщо їм відповісти – можете без особливих побоювань використовувати памперс, з репродуктивною функцією вашого (поки дуже маленького чоловіка) все буде добре.

Звернемося до думки лікарів-репродуктологів і урологів, які мають безпосереднє відношення до теми запліднення і репродуктивної функції чоловіків. Отже, згідно з дослідженнями, на чоловіче безпліддя впливають такі фактори, як:

 • Куріння і зловживання алкоголем;
 • Гіподинамія, малорухливий спосіб життя;
 • Зайва вага, неправильне харчування (велика кількість фаст-фуду, жирної, смаженої їжі, кави, газованої води);
 • Постійні стреси, шкідлива робота, депресії;
 • Захворювання, які можуть спровокувати безпліддя – це венеричні і свинка (як правило, свинкою або епідемічний паротит хворіють хлопчики в дитинстві);
 • Вживання лікарськіх препаратів без призначення лікаря і без попереднього прочитання інструкції до застосування таких;
 • Проживання в зоні з підвищеним радіаційним фоном і шкідливою екологічною обстановкою.

Зауважте, ні в одному списку факторів і причин, що обумовлюють чоловіче безпліддя, ви не знайдете памперсів. Тому що світові дослідження вчених підтверджують, що зовсім не памперси впливають на те, що чоловік не може мати дітей. Адже, якщо так подумати, то жінки з моменту статевого дозрівання як мінімум 3-5 днів в місяць використовують гігієнічні прокладки, які також нібито можуть створювати паровий ефект і шкодити функціонуванню статевих органів. Але, ніхто про це не говорить і не проводить подібних досліджень. Тому, і шкода підгузників для чоловічого здоров’я – це всього лише черговий міф.

21.08.2016
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)