ВООЗ: в половині випадків люди вмирають з невідомих причин

 

Всесвітньою організацією охорони здоров’я підготовлена ​​доповідь, в якій говориться, що в половині випадків смерті людей їхні причини не реєструються. Так, згідно з поданими даними, в 2015 році серед 56 млн випадків смерті її причини були зафіксовані тільки в 27 млн випадків.

У ВООЗ з тривогою відзначили, що хоча в цілому якість отримання медичних даних з роками поліпшується, в деяких країнах як і раніше не проводиться регулярний збір показників, в тому числі пов’язаних з летальним результатом. Відзначимо, що в доповіді організації зібрана інформація з 194 країн, які до неї входять.

«Якщо країни не знають, чим люди хворіють і від чого помирають, їм набагато складніше дізнатися, які заходи слід приймати в цьому відношенні», – заявила з цього приводу помічник генерального директора ВООЗ по системам охорони здоров’я та інновацій доктор Марі-Поль Кіні.
У січні в бюлетені ВООЗ повідомлялося, що в 2015 році більше половини всіх смертей в світі були пов’язані з 10 факторами – це ішемічна хвороба серця, інсульт, респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів, ХОЗЛ, рак трахеї і бронхів, діабет, хвороба Альцгеймера, діарея, туберкульоз та ДТП.

 

25.05.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)