Підлітковий вік продовжили до 25 років

 

 

Вчені прийшли до висновку, що підлітковий вік сучасних людей ділиться на три етапи, останній з яких триває до 25 років. На їхню думку, аж до цього рубежу відбувається формування головного мозку.

З пропозицією про те, що підлітковий вік повинен бути продовжений, виступили британські психологи. Фахівці, вважають, що інтелектуальний і фізичний розвиток людини в цей період життя проходять три етапи: ранній (12-14 років), середній (до 17 років), а також пізній (до 25 років).

«Саме до 25 років у людини буде змінюватися емоційна зрілість, а також його судження і самооцінка. У 20 років до цього додаються гормональні зміни. Таке розуміння дорослішання людини допоможе не «пробігати» дитинство», – думка авторів ідеї.

Вчені вважають, що сучасні діти занадто поспішно дорослішають, чому в чималому ступені сприяють технології, які роблять доступною будь-яку інформацію. У ранньому віці діти освоюють досвід «дорослих» звичок, наприклад, куріння, алкоголю і сексу.

При цьому, відзначають фахівці, сучасний соціум заохочує культуру інфантилізму – дорослі і батьки прагнуть до того, щоб захистити дітей від будь-яких труднощів у житті, відносяться до дитинства як до чогось казкового, відірваного від «грубої» реальності. Вивчення навичок сучасних людей говорить про те, що найчастіше прості побутові вміння виявляються неосвоєними через надмірну батьківську опіку – люди виявляються не в змозі впоратися з простими завданнями, а самостійне приготування їжі скоро остаточно перетвориться в рідкісний дар, підкреслюють експерти.

 

16.06.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)