Вірус папіломи у жінок

 

Вірус папіломи у жінок – гінекологія, яка може призвести до тяжких, іноді незворотних наслідків. Одне з них – виникнення онкологічного захворювання – раку шийки матки.

Вірус папіломи у жінок (ВПЛ) – поширене захворювання, що передається при побутовому і статевому контакті, а також від матері до дитини. За словами медиків, ВПЛ інфіковано не менше половини людей світу. Потрапляючи в кров, захворювання вражає шкіру, а також слизову статевих органів, порушуючи поділ клітин.

 

Симптоми вірусу папіломи у жінок

 

 

Свідчити про присутність в крові захворювання можуть такі новоутворення шкіри:

Тривожним сигналом має стати їх несподівана поява. Це можуть бути як поодинокі розростання епітелію, так і ті, які в короткі терміни швидко поширилися по всьому тілу.

З моменту потрапляння в організм вірусу до виникнення симптомів може пройти від двох тижнів до кількох років. Захворювання може вичікувати випадку, щоб активізуватися. Найбільш схильні до ВПЛ люди зі зниженим імунітетом, курці, люди які зловживають вживанням алкоголю, а також ті, хто має безладні статеві зв’язки або проходить гормональну терапію.

Найлегше вірус папіломи людини передається при наявності ран на шкірі: саден, подряпин, тріщин, потертостей і т.д.

 

Лікування вірусу папіломи у жінок

 

При виявленні захворювання пацієнтці може знадобитися комплексне лікування, яке спрямоване на підвищення імунітету, видалення шкірних новоутворень, противірусна терапія. Якщо під час обстеження виявлено значне ураження шийки матки, може бути призначено її повне або часткове видалення.

Лікування ВПЛ здійснюється наступним способом:

Перш ніж поставити діагноз, жінці призначається комплексне обстеження. Крім зовнішнього огляду, необхідно зробити цитологічний аналіз мазка, взятого з шийки матки, кров на ВПЛ. У ряді випадків може знадобитися гістологічне дослідження підозрілих ділянок шкіри. Аналіз дозволяє виявити наявність злоякісних клітин.
У спеціалізованих клініках є все необхідне для діагностики і видалення новоутворень обладнання. Для цього застосовуються найменш травматичні методики, що дозволяють пацієнтці повернутися до нормального життя в найкоротші терміни.

Виявивши вірус папіломи людини, пацієнтці рекомендується пройти вакцинацію. Щеплення стимулює імунітет і дозволяє інактивувати ВПЛ.

 

24.04.2017
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки, в середньому: 5 з 5)