Першi ознаки серцевого нападу

Чи знаєте ви, що  можете мати серцевий напад, і не відчувати ніякого болю в грудях? Серцева недостатність і хвороби серця не мають ті ж ознаки для всіх людей, особливо жінок.

Серцевий напад відомий як інфаркт міокарда – це коли згусток блокує потік крові до серцевого м’яза.

Є багато речей, які можуть спровокувати серцевий напад, у тому числі вік, спадковість, високий кров’яний тиск, високий рівень холестерину, ожиріння, погане харчування, споживання алкоголю, стрес і відсутність фізичної активності.

 

Визнати потенційний серцевий напад можливо, дізнавшись важливі ознаки, що наведені нижче.

Пітливість більша, ніж зазвичай може бути попереджувальним знаком проблем з серцем. Якщо ви відчуваєте холодний піт або липку на дотик шкіру, то ви повинні проконсультуватися з лікарем.

Нічні поти, також загальний симптом для жінок, що відчувають проблеми з серцем.

У той час як болі в грудях не відчуваються при кожному серцевому нападi, вони є найбільш впізнаваним симптомом. Люди описують це відчуття, як ніби слон стоїть на їхнiх грудях.

Біль може виникати також і в інших областях тіла. Більшість людей асоціюють серцевий напад з болем у лівій руці. Це може статися, але біль може також з’явитися в інших місцях, в тому числі:

  • верхній відділ черевної порожнини
  • плече
  • горло
  • зуби або щелепу

Якщо ви знаходитесь у групі ризику серцевого нападу і серцево-судинних захворювань, важливо зробити правильний вибір з вашої дієти, фізичних вправ і управління стресом.

 

Прості поради для здорового серця

Втома і задишка, цє двi ознаки коли ваше тіло говорить що потребує відпочинку, але також може бути ознакою хвороби серця у відповідь на додаткове навантаження. Якщо ви часто відчуваєте втому або виснаженя без причини, це може бути ознакою того, що щось не так.

Часто люди починають відчувати помірний розлад шлунка та іншi шлунково-кишковi проблеми. Тому що серцеві напади, як правило, відбуваються в літніх людей, які за звичай мають більше проблем травлення, на ці симптоми часто не звертають уваги.

11.12.2015
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки, в середньому: 5 з 5)