Артра

Препарат «Артра» є комбінованим хондропротектором нового покоління, який містить відразу два активних компоненти (глюкозамін і хондроїтин сульфат), які нормалізують обмінні процеси в хрящовій тканині, уповільнюють її деградацію, покращують трофіку (харчування), а також мають протизапальну дію.

До складу хондропротектора Артра входять наступні активні речовини:

  • Гідрохлорид глюкозаміну при систематичному застосуванні посилює синтез деяких компонентів хрящової тканини (протеогліканів), а також волокон колагену, які надають міцність суглобової поверхні. Дана речовина здатна захищати поверхню хрящової тканини від негативного впливу різних хімічних речовин. Також глюкозамін покращує проникність мембрани суглобової капсули і надає помірний протизапальний і знеболюючий ефект.
  • Хондроїтину сульфат натрію є одним з головних компонентів хрящової тканини суглоба. Дана речовина підсилює вироблення гіалуронової кислоти, яка дозволяє хрящовій тканині поступово відновлювати свою структуру. Крім того, хондроїтин сульфат, що міститься в препараті Артра пригнічує дію деяких ферментів (гіалуронідазу), які стоншують хрящ за рахунок зменшення аморфної речовини. Хондроітин сульфат також має аналгетичну (знеболюючу) та протизапальну дію.

 
Хондропротектор Артра випускається в таблетованій формі. Таблетки мають двоопуклу овальну форму і покриті оболонкою. Дітям старше 15 років, а також дорослим призначають по 1 таблетці двічі на день протягом перших трьох тижнів. Надалі слід приймати лише 1 таблетку раз на добу. Приймати таблетки Артра можна незалежно від прийому їжі, запиваючи їх невеликою склянкою води.

У рідкісних випадках під час прийому таблеток «Артра» можуть виникати побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту (біль у верхній частині шлунка, здуття живота, діарея або запор). Іноді можливі шкірні алергічні реакції (кропив’янка).

Варто відзначити, що необхідний лікувальний ефект розвивається після 6 місяців безперервного прийому даних таблеток.

10.11.2016
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)