Симптоми циститу

Причина циститу

 

Точна причина циститу не відома, але цілком імовірно, що є багато факторів. Наприклад, люди з інтерстиціальним циститом можуть також мати дефект в захисному покриттi (епітелій) сечового міхура. Витік в епітелії може дозволити токсичній речовини в сечі подразнювати стінки сечового міхура.

Інші можливi але недоведені фактори, які можуть сприяти інтерстиціальнуму циститу включає аутоімунні реакції, спадковість, інфекції або алергії.
Ознаки і симптоми циститу відрiзняються у рiзних людей. Якщо у вас є інтерстиціальний цистит, симптоми можуть також змінюватися з часом, залежно вiд загальних чинників, таких як менструація, сидiння протягом тривалого часу, стрес, фізичні вправи і сексуальної активності.

Проміжні ознаки циститу і симптоми включають в себе:

 • Біль в області тазу або між піхвою і анусом у жінок, або між мошонкою і анусом у чоловіків.
 • Хронічний тазовий біль.
 • Постійна нагальна необхідність мочитися.
 • Часте сечовипускання, протягом дня і ночі. Люди з важким інтерстиціальним циститом можуть мочитися дуже часто, до 60 разів на день.
 • Біль або дискомфорт у той час як сечовий міхур повний, і полегшення після сечовипускання.
 • Біль під час статевого акту.

 

 

 

Тяжкість симптомів, викликаних інтерстиціальним циститом часто змінюється, і деякі люди можуть відчувати періоди, протягом яких симптоми зникають.

Хоча ознаки і симптоми інтерстиціального циститу можуть нагадувати хронічну інфекцію сечовивідних шляхів, культури сечі зазвичай вільні від бактерій.

 

Коли звернутися до лікаря

 

Якщо ви відчуваєте хронічний біль сечового міхура і часте сечовипускання, звнрніться до лікаря.

12.12.2015
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)