Причини запалення нирок

Захворювання нирок властиві людям будь-якого віку і без належного лікування можуть привести до серйозних наслідків. Тому, якщо ви підозрюєте, що у вас запалені нирки, відвідайте лікаря якомога швидше. Симптомами в такому випадку можуть бути болі в області попереку, поступово наростаючий і щільний біль, нудота, загальна слабкість, сильна спрага і підвищена температура.

 

В ідеальному випадку, звичайно, потрібно берегти нирки і уникати виникнення запалення, але якщо це вже сталося, варто розібрати деякі причини їх виникнення.

 

Причини запалення нирок можуть бути різними. Особливо часто проблеми виникають у холодну пору року. Саме по собі переохолодження не є основною причиною проблеми, але воно може загострити її.

 

Найчастіше запалення нирок викликане інфекцією, яка може виникнути в органах, на перший погляд, ніяк не пов’язаних з сечовидільною системою. Інфекції, що розвиваються при звичайних простудних захворюваннях, грипі чи ангіні, можуть перейти і на нирки, якщо не буде своєчасного лікування.
Те ж саме відноситься, наприклад, до хвороб зубів або ясен. Не дивуйтеся, але навіть карієс в зубі теж може стати причиною запалення нирок.

 

Запалення нирок можуть бути свідченням загострення сечокам’яної хвороби. У цьому випадку, такі загострення траплятимуться постійно до тих пір, поки не буде вирішена основна проблема, пов’язана з утворенням каменів у нирках.

 

Крім цього, на нирки можуть впливати гінекологічні захворювання у жінок і простатит у чоловіків.

 

Шкідливий вплив на нирки, як, втім, і на весь організм надають нікотин і алкоголь, оскільки викликають спазми кровоносних судин, через що можуть виникати запалення.

 

Ну і звичайно, частою причиною нефриту і циститу бувають захворювання, що передаються статевим шляхом, особливо якщо не лікувати їх правильно і своєчасно. У цьому випадку обов’язково потрібно пройти обстеження у фахівця, який пропише вам відповідний лікарський препарат.

 

Обов’язково потрібно уникати переохолодження нирок. Звертайте увагу на те, щоб ваша поясниця взимку завжди перебувала в теплі, надягайте утеплюючі пояса і довгі кофти, навіть якщо це незручно або некрасиво. Лікувати згодом запалені нирки буде набагато неприємніше.

18.12.2015
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)