Як і чим боротися з целюлітом?

 
Одними з найпоширеніших бажань представниць прекрасної статі стосовно зовнішності, є ідеальна фігура і красива шкіра. І якщо першого можна досягти правильним харчуванням і регулярним заняттям спортом, то ось з другим трохи складніше, і причина тому – целюліт. Ця проблема зустрічається як у пишечек, так і у худеньких, а крім того навіть багато топ-моделі і спортсменки можуть поскаржитися на його наявність. Так як же боротися з «апельсиновою кіркою»?

Як і чим боротися з целюлітом? Деякі жінки наївно вважають що целюліт – захворювання, але це не так. Насправді це проблема косметичного характеру, яка криється у багатьох факторах, починаючи від спадкової схильності і закінчуючи порушенням обміну речовин.

Отже, розглянемо найпопулярніші методики усунення «апельсинової кірки»

 

Косметичні засоби від целюліту

Такий варіант оптимальний, звичайно ж, на початкових стадіях целюліту, або для його профілактики. Антицелюлітні креми і скраби містять в своєму складі різні вітаміни, кофеїн, активні ферменти та інші корисності для активації обміну речовин і поліпшення кровообігу. Однак підбір таких засобів необхідно довірити фахівцеві.

 

 

Мезотерапія від целюліту

Цей метод має на увазі введення в шкіру (у проблемну ділянку) спеціальних препаратів комплексної дії, що розщеплюють жирові відкладення і активізують кровообіг і лімфоток. Процедура здійснюється за допомогою спеціального апарату або тоненьких голочок, і триває від 20 до 40 хвилин. За один сеанс природно проблема не усунеться, адже рекомендується не менше 10 процедур, і крім того після них необхідно робити підтримуючі одноразові ін’єкції. Важливо знати, що у такої процедури від целюліту є протипоказання (алергія, хвороби нирок або печінки, проблеми з судинами, захворювання шкіри).

 

 

 

 

Апаратний лімфодренаж від целюліту

Звичайно ж, є ручний лімфодренажний масаж, але по ефективності його просто не можна порівняти з апаратним, який буває декількох видів:

 • Вакуумний – розрахований на активацію процесів ліполізу, виводить шлаки і токсини з організму.
 • Пресотерапія – нормалізує обмінні процеси, виводить з організму застояну рідину, сприяє розпаду жирових клітин.
 • Міостимуляція – вплив імпульсами електричного струму, що стимулює м’язову діяльність, і сприяє мікроциркуляції в проблемних зонах.

 

 

Висновок

Звичайно ж, не існує диво-засобу, який допоможе позбутися від проблеми целюліту раз і назавжди. Підхід повинен бути комплексним і регулярним, і в подальшому повинен привести до наступних цілей:

 • посилити процес розпаду жирових клітин;
 • усунути набряклість;
 • зміцнити стінки судин;
 • знизити активність фібробластів;
 • підвищити м’язовий тонус;
 • поліпшити стан шкіри.

А яким буде цей підхід, кожній жінці потрібно вирішувати виходячи з особливостей свого організму.

03.01.2017
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)