Боремося з постійною втомою

 

Чи відчуваєте втому? Важко вставати з ліжка?
Постійне відчуття втоми може бути викликано як вашим способом життя, так і певним захворюванням.
Далі запропоновані способи боротьби з постійною втомою. Запропоновані методи лікування прості і повинні допомогти вам позбавитися від втоми швидко.

Здоровий сон.
Відсутність регулярного сну є найбільш частою причиною втоми і може бути виправлено шляхом установки для себе певного графіка сну. Кожна людина індивідуальна, але необхідно орієнтуватися на середній час сну, що становить від семи до дев’яти годин на добу. Недосипання, як і занадто довгий сон можуть стати причиною втоми протягом дня.

Правильне харчування.
Погане харчування є ще однією поширеною причиною втоми. Чи не отримання достатньої кількості калорій, білків, клітковини, рідини, вітамінів і поживних речовин, надмірне вживання алкоголю можуть викликати втому. Спробуйте додати в свій раціон сік, свіжі фрукти і овочі. Зниження кількості калорій при дотриманні дієти, безумовно викликає втому (і інші проблеми зі здоров’ям).

Тренування.
Відчувати себе краще допоможуть регулярні фізичні вправи. Якщо з якихось причин ви не можете відвідувати спортзал, то хоча б більше рухайтеся, гуляйте, щодня робіть прості вправи. Це призведе організм в тонус, і допоможе побороти постійну втому.

 

Якщо ці способи не дають позитивного результату, правильним буде звернення до лікаря. Обстеження допоможе встановити причину постійної втоми, і ефективно її вилікувати.

22.09.2016
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)