Реліф

Реліф – при геморої надає комплексну дію на слизову прямої кишки в області анального отвору. Препарат Реліф випускається у вигляді свічок і мазей, призначених для лікування геморою, анального свербежу, екземи та тріщин заднього проходу. Реліф володіє знеболюючими, ранозагоювальними, кровоспинними властивостями, також може бути використаний для стандартної профілактики запорів.

Існує 3 види свічок Реліф, в своїй основі вони подібні, але кожен має свої особливості. Це дозволяє застосовувати свічки Реліф цілеспрямовано в залежності від вираженості тих чи інших проявів захворювання.

Свічки Реліф мають протизапальний ефект, сприяють швидкому відновленню пошкодженої тканини, знімають біль, набряк, свербіж. Володіють хорошою кровоспинною дією, завдяки наявності в складі свічок Реліф такої речовини як фенілефрин (речовина володіє властивістю звужувати периферичні судини).
Застосування: профілактика і лікування зовнішнього та внутрішнього геморою, особливо того, що кровоточить.

Свічки Реліф А (адванс) мають відмінну рису, до їх складу входить речовина бензокаін, яка має виражену знеболюючу дію. Свічки Реліф А допомагають в лічені хвилини зняти сильні больові відчуття, що так само сприяє зняттю запалення і швидкому відновленню пошкодженої тканини.
Застосування: частіше використовують з метою знеболювання після проктологічних операцій, і при геморої, анальній тріщині, що супроводжуються сильним больовим синдромом.

Свічки Реліф Ультра. До відмінних рис цих свічок відноситься їх виражений протизапальний ефект, вони швидко знімають набряклість і свербіж (дія стеройдного гормону ацетат гідрокортизону). Так само мають гарну в’язку дію, швидко підсушують і загоюють рани (дія сульфату цинку).
Застосування: використовуються в лікуванні геморою, анальної тріщини, що проходять із сильною анальною сверблячкою, при екземі і дерматитах періанальної області.


 

 

Аналоги препарату Реліф

 

Аналогами препарату Реліф вважаються ті препарати, у яких основна діюча речовина схожа, у випадку з Реліф основна діюча речовина це масло печінки акули і фенілефрин.

Аналоги препарату Реліф:

 

Свічки Натальсід
Як і препарат Реліф, Натальсід виготовлений на натуральній основі, головна діюча речовина отримана з бурих морських водоростей. Препарат має виражену протизапальну, гемостатичну, і репаративну дію. Добре справляється з усіма неприємними проявами таких захворювань як: хронічний геморой що кровоточить, хронічні анальні тріщини, проктосигмоїдит. Свічки Натальсід (аналог Реліф) надають мінімальну побічну дію, будучи практично нешкідливими ліками. На відміну від Реліф, препарат не протипоказаний при вагітності і лактації. Натальсід – один з препаратів вибору при лікуванні геморою у вагітних і жінок після пологів.

 

Свічки Проктозан
Ще один аналог Реліф із серії протигемороїдальних засобів. Комбінований препарат добре переноситься і доведена його ефективність в лікуванні гострого та хронічного геморою. Дія свічок Проктозан схожа з дією аналога – препарата Реліф, вони надають хороший протизапальний ефект, швидко знімають біль, печіння і свербіж. Що правда, на відміну від Реліф препарат Проктозан не виготовлений на натуральній основі, але це не заважає йому надавати ефективну дію на всі прояви і ускладнення геморою. Але є трохи більше протипоказань до використання препарату Проктозан, і трохи більше ймовірності розвитку побічних ефектів.

 

Свічки Анузол
Свічки Анузол – комбінований препарат від геморою, що володіє схожими ефектами з препаратом Реліф. Так само має деякі додаткові ефекти: спазмолітичний (знімає спазми, усуває м’язову напругу), антисептичний (перешкоджає розвитку мікроорганізмів), знеболюючий, в’яжучий і підсушуючий. Незважаючи на деяку перевагу в кількості фармакологічних ефектів, Анузол має велику кількість побічних дій (сухість у роті, спрага, запори, тахікардія, серцебиття, мідріаз, парез акомодації, алергічні реакції). І протипоказань (закритокутова глаукома, гіпертрофія передміхурової залози, вагітність, лактація). Так само під час лікування препаратом Анузол необхідно виявляти особливу обережність при виконанні дій що вимагають підвищеної уваги і концентрації.

 

Свічки Постерізан форте
Свічки Постерізан форте хороший препарат в лікуванні геморою, анальних тріщин, дерматиту, і екземи анальної області. Подібна фармакологічна дія з препаратом Реліф. Однак більш виражений вплив на місцевий імунітет, що сприяє посиленню місцевих механізмів захисту до патогенної мікрофлори. Так само робить протизапальну, протиалергічну дію і сприяє відновленню пошкодженої тканини.

Можливе застосування свічок Постерізан при вагітності та годуванні груддю. Не бажано тривале застосування препарату – можливий розвиток побічних ефектів як при використанні стреодних гормональних засобів. При раціональному використанні препарату Постерізан побічні ефекти рідкісні, можливі алергічні реакції.


Гепатромбін Г
Потужний протигемороїдальний засіб, деякі ефекти подібні з препаратом Реліф. Крім протизапального, ранозагоювального і знеболюючого єфекту, Гепатромбін Г має протимікробну дію і сприяє розсмоктуванню гемороїдальних тромбів, крім того перешкоджає їх утворенню. Препарат ефективний при зовнішньому і внутрішньому геморої, особливо з вираженим запаленням, тромбофлебіті гемороїдальних вен, свербінні, екземі періанальної області. Але препарат має ряд протипоказань. Гепатромбін не можна застосовувати при вірусних, грибкових та інших інфекційних процесах аноректальної зони, при порушенні системи згортання крові. Протипоказаний: при вагітності і годуванні груддю. Не рекомендується тривале застосування препарату, так як значно знижуються процеси відновлення пошкоджених тканин і можливі системні побічні явища характерні при прийомі стероїдних гормонів.
Свічки Доксіпрост
Комбінований протигемороїдальний препарат, так само як і його аналог Реліф усуває головні прояви геморою і інших захворювань прямої кишки. На відміну від Реліф, Доксіпрост активно діє на судинне русло, зміцнюючи і тонізуючи венозні судини, що так необхідно при лікуванні геморою. Препарат має протизапальну і знеболюючу дію, швидко усуваючи біль, печіння, свербіж і відчуття напруги. Протипоказаний при вагітності і в період лактації. Можливі побічні явища у вигляді печіння, запорів. Препарат не слід приймати тривалий час.

09.11.2016
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка, в середньому: 5 з 5)