Які аналізи на ВПЛ?

Перегляд 1 гілки відповідей
  • Автор
    Записи
      Марина
      Гість

Доброго дня!
      4 роки тому в області паху з’явилися за моїми підозрами на той момент 2 бородавки, але були схожі на прищі але по більше, з гноєм навіть. Згодом пройшли але місце на шкірі все одно залишилося затверділим, при обмацуванні можна було відчути, візуально не видно було нічого. При огляді гінеколог нічого ніколи не говорила з цього приводу. До сих пір особливих змін не було. А днями помітила появу кількох бородавок також в зоні паху але вони більше схожі на папіломи, маленькі але папіломи, на мій погляд. Вирішила піти здати аналізи а які не знаю, оскільки у нас пропонують 4 типи аналізів. І я вирішила попросити допомоги у виборі правильного аналізу.
      Ось такі аналізи пропонують:
      – ВПЛ (тест скринінг) типи 16,18,31,33,35,39,45,52,56,58,59,66,70 – ДНК в шийці матки
      – ВПЛ (тест скринінг) типи 16,18,31,33,35,39,45,52,56,58,59,66,70 – ДНК в уретрі
      – ВПЛ (35 генотипів) – сечостатевої мазок
      – ВПЛ – ДНК (Real Time) – сечостатевої мазок

Підкажіть будь ласка який аналіз вибрати щоб діагностувати ВПЛ в моєму випадку, тому що я особисто не розумію різницю в цих аналізах.

ufmm
      Хранитель

Ніякого.
      Для діагностики кондилом не застосовуються ПЛР тести на ВПЛ.
      ПЛР-тест застосовується тільки в одному випадку – у жінок старше 30 років з поверхні шийки матки в рамках скринінгу цервікального раку.
      Якщо діагностика кондилом утруднена – робиться висічення одного елемента з наступним гістологічним дослідженням.

Перегляд 1 гілки відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .