Як вірити стоматологам?

Home Форум медичного порталу UFMM Стоматологія Як вірити стоматологам?

Перегляд 3 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
    • #6065
      Валентина.М
      Гість

      Моєму синові в 2,5 р видалили (під наркозом) 4 передніх верх. зуба через сильне руйнування карієсом і запал. ясен. Операцію зробили, після сказали, що через півроку треба ставити дитині зубний протез, інакше буде перекіс щелепи і т.п. Ми злякалися, і через 6 міс., там же дитині зробили зліпок і виготовили знімний протез до 3 років. Почалося щось жахливе- син ні в яку не погоджувався носити протез (не допомагали не вмови, не казки про зубики). Силові заходи вживати не стали, тому що при вигляді протеза, дитина впадала в істерику, починала навіть заїкатися! Я проїхала ще по дит. стомат. клінікам, питала в інтернеті, і всі лікарі відповідали, мовляв, дитина дійсн. в 3 роки не зможе носити протез, і що до цього питання потрібно повернутися (тобто ставити протез не раніше 5 років, тоді і з дитиною домовитися легше). Що ж це, виходить лікарі нас обдурили заради грошей ?? !! (Протез як і операція обійшовся недешево). Коли ж дійсно треба ставити протез, щоб не було незворотних процесів ?? Кому взагалі вірити ??! Лікарі, ну будьте уважнішими, це ж все-таки діти !!!! Сподіваюся на відповідь, і у кого були схожі проблеми, напишіть будь ласка.

    • #6078
      Лариса
      Гість

      У безкоштовній клініці в 1, 5 синові сріблили зубки, це не допомогло (взагалі як я потім дізналася, метод не ефективний). А більше і не лікували. Пізно ми звернулися (адже дит. карієс прогресує дуже швидко). Діагноз (що потрібна операція з видалення) ставили 2 незалежних лікаря уже в платних клініках, робили рентген, все зробила професійно і добре. Наркоз (маску дитина перенесла нормально). Справа не в цьому, а в тому, що ця ж лікар наполягла на протезі, заздалегідь знаючи, що діти не зможуть носити протез в 3 роки (ну хіба що який-небудь повний флегматик), коротше здерла просто гроші… це наша біда.

    • #6096
      Гість
      Гість

      Інформацію збирайте, консультуйтеся у різних лікарів, і тільки після цього довіряйте свого малюка стоматологу- у наш час діяти треба тільки так.

    • #6108
      inna
      Учасник

      Моя дочка в 2 роки невдало впала і вибила собі два передніх зуба. 🙁 Нам сказали звертатися до ортодонта, щоб поставити протез з пластиною в 3,5-4 роки. Я розмовляла з ортодонтами, вони говорять що дітки в такому віці носять пластинки без проблем, головне – умовити, а потім вони звикають. Так, напевно складно, але можна. Головне – щоб пластина була зроблена якісно і була зручна, тоді дитина думаю звикне (сама носила пластинку три роки в школі).

Перегляд 3 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .