Видалення статевих бородавок самостійно

Home Форум медичного порталу UFMM Хвороби шкіри Видалення статевих бородавок самостійно

Перегляд 9 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
      Віктор
      Гість

У кого-небудь є досвід успішного позбавлення від статевих бородавок самостійно, без лікаря?

Гість
      Гість

Кілька років тому у мене з’явилися бородавки на статевому члені. До лікаря йти не хотілося. Запитав у аптеці який-небудь препарат від бородавок. Купив Суперчістотел. Сказали, що дешево і сердито. Наносив кілька разів. В результаті замість бородавок утворилися глибокі виразки. Через кілька тижнів на місці виразок залишилися рубці. Я дуже шкодую про те, що тоді лікувався самостійно. Всім щира порада: йдіть до лікаря, видаляйте їх правильно.

dj
      Гість

Два роки тому коли з’явилися бородавки на органі, видаляв конділіном. Препарат порадив уролог. Правда тоді бородавки були маленькі. Після конділіну (наносив 3 дні поспіль – за інструкцією) вони побіліли. Коли наліт зійшов бородавок вже не було. Зараз ці гади знову з’явилися, але розмір набагато більше. Боюся конділіном вже не впораюся …

Оллi
      Гість

Ви що! Так вiдноситися до себе не можна!, невже настiльки важко сходити до лiкаря?

Гість
      Гість

Наші лікарі тіліки про гроші думають, поки порядного і компетентного знайдеш…швидше самому намазати якимось кондиліном. Так, папіломи чи бородавки скоріш за все знову наростуть, але й після хірургічного видалення таке часто відбувається. вірус папіломи як кажуть майже в кожного є, у кого імунітет сильний, той раз видалить і забуде про нарости, не важливо вдома чи в лікарні

Гість
      Гість

Хто не боїться видаляє кондиломи самостійно, головне це до них “долізти” і всю шкіру навколо не спалити.

lexx
      Гість

Колись давно в лікарні видаляв, самостійно лячно таке робити. Саме неприємне, що кондиломи в мене знову наросли(

stass
      Гість

Кондилін для видалення купити і все-нічого страшного нема в домашньому лікуванні бородавок.

Гість
      Гість

У мене швидко повернулися після видалення ( імунітет (

Klinic
      Гість

Видалення кондилом слід проводити у спеціалізованій медичній установі, фахівець порадить як краще це зробити у кожному конкретному випадку. Спроби самостійного лікування кондилом не дають належного ефекту, більш того, можуть погіршити ситуацію. Звертайтеся у перевірену клініку, до досвіченого лікаря, який допоможе позбутися кондилом.

Перегляд 9 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .