У чоловіка ігроманія!!!

Home Форум медичного порталу UFMM Психіатрія У чоловіка ігроманія!!!

Перегляд 2 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
      NatPol
      Гість

Не скажу, що проблема нова, вона триває вже досить довго, але все якось зі змінним успіхом. Справа в тому, що мій чоловік ігроман. Коли ми познайомилися, то знайомі якось натякали, що мій на той момент хлопець не проти провести час за ігровими автоматами, так він особливо і не приховував, говорив, що мовляв, все під контролем. З’явилися сильні почуття, через деякий час ми одружилися. Є двоє дітей. Він говорив, весь час, що вже давно не грає, але як виявилося, він весь цей час приховував свою пристрасть. На це і вказували постійні проблеми з грошима, навіть не проблеми, а постійні коливання наших фінансів. То у нас катастрофічно не вистачало ні на що, то відчувався більш ніж достаток. Справа в тому, що у нього своя фірма і постійні грошові витрати – це нормальне явище. Його друзі якось обмовилися на дні народження, про те, що, мовляв, як твоя остання гра в покер. Вивела його на чисту розмову, і виявилося, що весь цей час він постійно грав, тільки приховував це від мене. Каже, що це вище нього і він не може припинити, хоча і розуміє, що це завдає часом істотної шкоди сім’ї. Чоловік погодився на курс лікування від ігрової залежності. Ось тепер шукаємо хорошу клініку. Проживаємо у Франківську, і хотілося б підшукати щось тут же, так як немає можливості відправити його в інше місто … справ багато у нього. Хотілося б почути думки щодо того, наскільки це взагалі піддається лікуванню, бувають зриви після курсу лікування?

siri
      Учасник

А мій сам сліз. Грав-грав і потім різко перестав. Навіть питати боюся чому, раптом задумається і “одумається”.

ufmm
      Хранитель

Вам слід звернутися до психолога. Обов’язково бажання чоловіка позбутися залежності, якщо він не хоче, то будь-які зусилля будуть витрачені даремно!

Перегляд 2 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .