Рекомендації тим, хто зібрався вибілювати зуби

Home Форум медичного порталу UFMM Стоматологія Рекомендації тим, хто зібрався вибілювати зуби

Перегляд 2 гілок відповідей
 • Автор
  Записи
  • #6107
   inna
   Учасник

   1. Якщо у вас є такі зуби, які потребують лікування, то спочатку потрібно провести відбілювання, а потім ставити пломби, тому що можуть виникнути проблеми в колірній невідповідності між відбіленими зубами і старими пломбами

   2. Необхідно оцінити чутливість зубів: якщо вона підвищена, то потрібно думати про щадні методи відбілювання

   3. Перед процедурою відбілювання необхідно пройти цикл ремотерапіі для профілактики гіперестезії зубів

   До процедури відбілювання зубів існує ряд протипоказань, про які вас повинен попередить лікар. В першу чергу це стосується важких загальних захворювань, таких як цукровий діабет, нервово-психічні захворювання, онкологічні захворювання.

  • #6134
   Гість
   Гість

   Вітаю! А правда, що якщо регулярно після того як чистити зуби ще й полоскати потім рот перекисом водню, то з часом зуби стануть дуже білі? і перекис не зашкодить емалі?

  • #6219
   Стоматолог
   Гість

   Який перекис водню?!!!
   Я рекомендую проходити відбілювання тільки під контролем лікаря. Підберіть клініку, проконсультуйтеся з лікарем, дізнайтеся про різні методи. Лікар обов’язково попередить про можливі побічні ефекти (як правило це підвищення чутливість зубної емалі, але є засоби, які допомагають уникнути цього ефекту), знову-таки лікар призначить схему-план відбілювання.

   Інші методи реставрації зубів – це пряма реставрація пломбами (прогноз недовгостроковий), реставрація керамічними вінірами – чудовий естетичний ефект.

   У будь-якому випадку, це відбілювання, яке відбувається під контролем лікаря, який призначає тривалість і частоту процедур і концентрацію гелю.

   Варіантів поліпшення естетики багато, потрібно дивитися в кожному конкретному випадку окремо.

Перегляд 2 гілок відповідей
 • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .