Питання з приводу папілом

Home Форум медичного порталу UFMM Хвороби шкіри Питання з приводу папілом

Перегляд 0 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
      Тігра
      Гість

Вітаю!
      Питання з приводу папіломи вірус, зокрема кондиломи.
      Живу закордоном, статевий партнер один вже як рік. Місяці 4 назад у нас обох в один і той же час з’явилася молочниця, пішли до лікаря, пролікувалися. Але десь через 2 тижні з’явилося свербіння і печіння і вже ці злощасні кондиломи. У мене вони були скрізь-на статевих губах, біля входу в уретру, біля входу в піхву. З’явилися вони все відразу, але поки проводили діагностику, тест папаніколя (пап-тест), потім кольпоскопію + біопсію, десь зайняло тижні 2 і ці зарази дуже активно збільшувалися в розмірах, якщо раніше були як дрібна висипка, то потім вже були конкретні гребінці, особливо біля входу в піхву.
      Так само була виявлена ​​дисплазія шийки матки 2 ступеня, папілома 16, 18 типу. Але тут методи лікування прості – вони знають тільки уколи інтерферону, які дуже дорогі, і то їх роблять при дуже сильних ураженнях герпесу, гепатиту. А так мені було дано вибір – або кислотою припікати, або лазером.

Я зробила лазерну деструкцію як дисплазії, так і кондилом. Минуло 1,5 місяці (хоча через 2 тижні після операції у мене з’явилася молочниця, знову лікувала. Інших інфекцій не виявлено.)
      І ось, ніби все зажило, хоча біля входу в піхву ще трохи турбувало, гінеколог дав добро на секс, сказав, що все в порядку і “побачимося через 3 місяці”.
      Тут для чоловіків на папілом вірус не проводять ніяких тестів, зробили біопсію прищиків навколо головки, але сказали, що це перламутрові паппули. Так що мій молодий чоловік обійшовся лише таблеткою флюконазолу. Ніяких інших інфекцій не було виявлено.

Секс був болючим, знову це відчуття печіння, останні 2 дні часті безболісні сечовипускання і через тиждень біля уретри я розгледіла знову 2 прищика.

1 – чому йде постійна молочниця? Чи може це бути реакцією на оральні ласки? Або мій МЧ чимось хворіє, а аналізи цього не виявили? Або у мене чогось не виявили?
      2 – тут взагалі немає таких ліків як виферон, або циклоферон тощо, а імунітет радять піднімати здоровим способом життя, менше стресів (я не курю, алкоголь не вживаю, ніби як не боліла в останній час, та й тут постійне літо, сонечко , зими немає). Епіген спрей тут продається, але на етикетці вказано та й сам лікар каже, що це лише від герпесу. Так як же мені підвищити імунітет, що б припинилися ці постійні молочниці, які, як я розумію і ведуть до зниження захисту і на слизовій вилазять кондиломи.
      3 – через якийсь час можна ще раз видаляти кондиломи? І якщо перший раз видаляла лазером, то другий раз можна азотом припекти? Які є способи видалення кондилом в одну процедуру?
      4 – якщо вже і знову вилізли кондиломи, як можна вплинути що б вони хоча б не збільшувалися в розмірах?

Ходити тут по лікарях дорого, та й втомилася, знаю, що кондиломи знову потрібно буде видаляти рано чи пізно, але на даний момент немає можливості ще раз йти до гінеколога, тому ставлю питання онлайн.

Перегляд 0 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .