Проблема з яснами у дитини

Home Форум медичного порталу UFMM Стоматологія Проблема з яснами у дитини

Перегляд 3 гілок відповідей
 • Автор
  Записи
  • #6041
   iren
   Учасник

   Здравствуйте! Підкажіть будь ласка! Дочці 3 роки 2 месяці, у неї із самого народження дуже погані зубкі. Нас замучили гнійні шишки на десні. Лікарі сказали що це свищ на верхній і нижній десне. Були на прийомі у лікарні: нижній зуб розсверлили і не запломбували, але свищ не пройшов, він то лопається, то знову набирається гноем. На верхній яснах над передніми зубами теж великі свищі, але вони не лопаются. Врачі кажуть що треба зуби рвати, а я боюся що потім почнуть рости криві зуби. Зробили рентген, але нам сказали що нічого робити не будуть, а якщо зуби заболять їх потрібно удалять. Підкажіть чим викликана хвороба “свищ” і як її вилікувати не вириваючи зубки.

  • #6046
   ufmm
   Хранитель

   Вітаю, Iren
   Свищ – це не хвороба, а наслідок в даному випадку інфекційного процесу. Якраз через нього організм намагається очиститися від інфекції. Набагато гірше, якщо свищі не утворюються і гнійний ексудат накопичується в тканинах приводячи до розвитку абсцесів і флегмон.
   Тривало існуючі свищі говорять про те, що організм не може самостійно “вирішити проблему” і в даному випадку потрібна допомога лікаря.
   Чи можливо зберегти зуби питання інше, залежить від ступеня їх руйнування і кваліфікації лікарів. Можу сказати однозначно, що гнійні вогнища краще ліквідувати.

  • #6047
   iren
   Учасник

   Спасибі що відповіли на мої вопроси. Но як дізнатися який інфекційний процес у дитини, адже нас лікарі не посилають на аналізи. Дитячий лікар посилає до стоматолога а вони чогось не говорять. Може потрібно пропити які небудь вітаміни або антібіотікі. Підкажіть до яких лікарів нам потрібно звернутися. Наші лікарі пропонують нам лікувати молочні зубки над якими у нас гнійні шишки. Чи можна лікувати такі зуби? а якщо ліквідувати зуби над якими шишки, то нам доведеться висмикнути відразу 3 передніх верхніх, і дальній нижній зуб. Як дізнатися до куди дійшло запалення. А якщо гнійне вогнище досягне постійного зубу, то що буде з зубами далі?

  • #6049
   ufmm
   Хранитель

   Звернутися слід до лікаря стоматолога. Зуби лікувати не тільки можна, а й потрібно, які б вони не були молочні або постійні. Якщо зуби піддаються лікуванню і гнійні вогнища після лікування більш не виникають, то видаляти їх не слід. “До куди дійшло запалення” – дізнатися дуже складно, а часом неможливо. Іноді в цьому випадку допомагає рентген, але робити його потрібно в крайньому випадку якщо справа стосується дітей. Якщо гнійне вогнище торкнеться постійного зуба, то це може привести до патології його розвитку, аж до загибелі.

Перегляд 3 гілок відповідей
 • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .