Діабет, і пов’язані з ним ускладнення

Цукровий діабет тягне за собою безліч захворювань. Тому діабетик повинен дотримуватися обережності в той час, коли він знаходиться на стаціонарному лікуванні і після нього. Якщо діабет був придбаний, то, швидше за все, він залишиться на все життя. Тому ви повинні бути обережні і уважні для попередження ускладнень, які в більшості випадків розвиваються непомітно.

Якщо у вас діабет і ви хочете продовжити життя, то необхідно строго стежити за підтримкою рівня цукру в крові. Це найголовніше для того, щоб убезпечити себе від ускладнень, які можуть згубно позначитися на вашому здоров’ї.

Незначна недбалість може посилити ваш стан. Діабетикам необхідно знати докладно про всі можливі ускладнення для того, щоб уповільнити або запобігти цим процесам.

При цукровому діабеті більшість органів, у тому числі очі і нирки, стають уразливі для захворювань. Серед пацієнтів з діагнозом цукровий діабет другого типу дуже поширеною є діабетична нефропатія – ниркова дисфункція, яка може призвести до ниркової недостатності. Також можуть постраждати і сітківки очей. Це захворювання називається діабетичною ретинопатією.

Якщо у вас діабет, то велика ймовірність підвищення холестерину, що може призвести до ішемічної хвороби серця. Щорічно велика кількість хворих на цукровий діабет помирають від серцево-судинних ускладнень. Для запобігання цього необхідно дотримуватися обмежень у харчуванні. Якщо ви діабетик, то невеликий контроль над харчуванням може врятувати ваше життя.

Діабетики часто стикаються з підвищеним кров’яним тиском. З цієї причини хворим необхідно приймати додаткові препарати.

У хворих цукровим діабетом також пошкоджується нервова система. Ця хвороба відома як діабетична нейропатія. В основному, це пошкодження периферичних нервів. У деяких випадках у хворих на діабет зустрічається розвиток сексуальної імпотенції.

Можливо безліч ускладнень, пов’язаних з цукровим діабетом. Їх профілактика полягає в контролі над захворюванням за допомогою лікарських препаратів і дієтичного харчування.

17.12.2015
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, в середньому: 0 з 5)