Симптоми пахової грижі

14.12.2015 0

Проявляється пахова грижа у вигляді пухлиноподібного випинання, при якому органи черевної порожнини виходять за межі передньої черевної стінки.
Характеризується болями різної інтенсивності.

Грижа мінімальних розмірів може не турбувати і не завдавати незручностей.
Пахова грижа великих розмірів іноді віддає в поперек, турбують болі в нижньому відділі живота. Симптоми можуть проявлятися як несподівано, так і розвиватися поступово протягом тривалого часу.
Велика грижа доставляє значні незручності при ходьбі, обмежує працездатність.

Лікування грижі здійснюється тільки хірургічним шляхом. При появі симптомів слід звернутися до лікаря, самолікування і затягування часу може призвести до формування невправімой грижі.

У разі таких симптомів, як нудота і блювота, сильний біль в паху, відсутність дефекації, наявності крові в калі потрібна невідкладна допомога.
Основні симптоми пахової грижі:

  • Поява здуття в паховій області
  • Тяжкість і болі в животі
  • Дискомфорт при ходьбі
  • Часті запори

Пахові грижі зустрічаються у чоловіків і жінок. Чоловіки страждають частіше у зв’язку з тим, що їх паховийканал ширше, і менше укріплений м’язами.
Причинами виникнення можуть бути слабкі м’язи і зв’язки живота, підвищені фізичні навантаження, надмірна вага, хронічний кашель і т.д.

Увага! При виникненні симптомів пахової грижі не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря – позбутися її можна тільки в умовах стаціонару хірургічним шляхом.
Сучасні методики хірургії дозволяють покинути стаціонар, вже через кілька годин після операції.

Будьте здорові!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)