Лікування карієсу народними способами

14.12.2015 0

Карієс це найпоширеніше і проблемне захворювання на нашій планеті. Якщо говорити простою мовою, то карієс це гниття зуба. На жаль не всі можуть дозволити досить дорогі і не завжди якісні послуги стоматолога. Так що ж тоді робити? просто пустити все на самоплив, або шукати альтернативу?

Такою альтернативою може виявитися народна медицина.

І так потрібно розглянути кілька рецептів і вибрати той, який допоможе саме вам. Так як різні рецепти діють на людей по-різному.

 

Для початку спробуйте взяти ватний тампон, змочений смерековим маслом і прикласти на пів години до зуба. Такий засіб не тільки буде боротися з гнилими тканинами, але й буде заспокоювати біль.
Одним з хороших засобів проти карієсу можна назвати шавлія. Треба взяти двісті грам окропу і додати столову ложку шавлії. Через годину вже можна починати полоскання рота.

Ще можна приготувати суміш меду і польового хвоща. Цей склад потрібно просто вживати в їжу, при цьому він допомагає не тільки від карієсу, але і підвищує імунітет.

Якщо ви твердо вирішили лікуватися вдома, то вам просто не обійтися без камфорного спирту. Їм так само потрібно змочити ватний диск і прикласти до болючого зубу, утримуючи не менше трьох хвилин.

У разі гострого болю ураженого зуба потрібно докласти ватний тампон, змочений у соку часнику.

Є ще багато способів лікування цієї недуги. Але потрібно знайти той, який допоможе вам. Слід так само розуміти, що у разі вдалого лікування ви зможете повністю очистити зуб від загнили тканини. Але природно, що деформація зуба залишиться, а таке можна виправити тільки в стоматології.

Важливо на час лікування виключити такі продукти як цукор і шоколад, банани і родзинки, а так само горіхи. Це допоможе вам швидше вилікуватися. А зменшення вживання цих продуктів в майбутньому допоможе уникнути нових проблем.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)