Бактеріальний вагіноз

18.12.2015 0

Бактеріальний вагіноз, далі (BV) – це частковий бактеріальний дисбаланс (збільшення кількості деяких бактерій). При цьому стані, жінка може помітити зміни, такі як, рясні виділення рідини з піхви або зміна запаху. BV не є інфекцією, яка передається статевим шляхом (ІПСШ).

 

Частіше зустрічається у жінок, що ведуть активне статеве життя, але жінки, які сексуально не активні також можуть мати BV.

Бактеріальний вагіноз передається статевим шляхом тільки від жінки до жінки (актуально для лесбіянок). Коли дівчина чи жінка має BV, це може збільшити ризик зараження іншим ІПСШ або ВІЛ.

 

Причини захворювання:

 

Незрозуміло, що змушує бактерії вийти з рівноваги, шанси отримати BV вище, якщо ви:

1.Маєте більше одного статевого партнера (секс з різними партнерами може змінити нормальний баланс бактерій).

2.Жінка займаеться сексом з жінками.

3.У вас встановлена ВМС (внутрішньоматкова спіраль).
Можливі ускладнення:

 

Бактеріальний вагіноз (BV), як правило, не викликає інших проблем зі здоров’ям. Іноді BV може поширитися на матку або маткові труби і викликати більш серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо у вас є BV під час вагітності, є ризик викидня, передчасних пологів або інфекції органів малого тазу після вагітності.

 

Діагностика захворювання:

 

Діагностика включає в себе візит до гінеколога і взяття мазка. Пройти тест для BV, необхідно якщо ви:

1.Помiтили характерні симптоми.

2.Хочете встановлювати ВМС (внутрішньоматкова спіраль), робити гістеректомію або хірургічний аборт.

3.Ви вагітні.

 

Лікування:

 

BV, як правило, не лікується, якщо жінка не помічає жодних симптомів. Якщо ж симптоми були виявлені і підтверджені, призначається курс антибіотиків і вагінальні креми (стаціонарно з регулярними візитами до лікаря). Партнери-чоловіки не схильні до зараження BV.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)