Алергічний головний біль – основні симптоми

18.12.2015 0

Чи знаєте ви, що сезонна алергія може бути причиною головного болю? Багато людей страждають від сильних болей в голові, не знаючи справжньої причини. Зазвичай вони з’являються під час сезонної алергії, коли відбувається різка зміна погоди, наприклад, навесні. Це дуже боляче, тому що алергія провокує запалення на синусі (в носових пазухах), яке тисне на голову. Звичайні знеболюючі, такі як «Ібупрофен» або «Ацетамінофен» можуть бути марними, бо алергічний головний біль від мігрені відрізняється за симптомами.

 

Чим відрізняються мігрень і алергічний головний біль?

 

Багато людей не бачать цієї різниці. Завжди необхідно звертать увагу на наступні симптоми. Після того, як щось з’їсте або вип’єте – раптом починає боліти голова, утруднює дихання, з’являються висип і набряки. У таких випадках зволікати не можна і потрібно терміново йти до лікаря. Можливо, у вас важка алергічна реакція на їжу.

Люди, які страждають від сезонних алергій, можуть мати і звичайну мігрень. Алергічні головні болі відрізняються від мігрені симптомами. Мігрень – це дуже інтенсивний головний біль, що з’являється, як правило, в одній частині голови. У важких випадках під час мігрені розвивається висока чутливість до світла і звуку, яка триває кілька годин, а то й днів. Іноді мігрень супроводжується блювотою або запамороченням. При таких болях, звичайне знеболююче може не подіяти.

Алергічні ж головні болі, викликані тими ж збудниками, що і реакція. Якщо у вас болить голова при зміні погоди і ви не знаєте чим вона викликана, швидше за все, це алергічна біль. Оскільки алергія – це аутоімунне захворювання, знеболюючі препарати вживати марно. Головну біль, швидше за все, допоможуть вам зняти антигістамінні ліки.

 

Як боротися з алергічними головними болями?

 

Постарайтеся здати аналізи на алергени і з’ясувати, що є причиною алергії. Якщо у вас реакція на їжу, то терміново зверніться до лікаря, тому що це може бути небезпечно для життя. Коли ж алергія викликана сезонними змінами в природі, то достатньо буде застосувати будь який антигістамінний засіб.

Алергічні головні болі виникають досить часто, завжди берiть з собою лікарські препарати, які найкраще допомагають у таких випадках. Якщо ж ваші ліки перестали знімати біль і полегшувати алергію, обов’язково зверніться до лікаря і за допомогою спеціальних аналізів з’ясуєте, що викликає у вас біль.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)